چگونه از گوشی خود به عنوان میکروفون کامپیوتر استفاده کنیم؟

در این برنامه دکمه های مختلف تلفن شما با دکمه های ماوس مطابقت دارد. این ابزار نیز رایگان است و به شما اجازه میدهد صحفه قفل پیشفرض (جایی که دیگر ادمینها میتوانند وارد شوند) را نیز با از کار افتادن ماوس و دیسکها غیرفعال کنید. با کلیک روی لینک زیر، میتواند این برنامه را دانلود نمایید. همانطور که در بالاتر نیز گفتیم پس از دانلود فایل ISO این نسخه کافی است با یکی از برنامه های مربوط به رایت DVD مانند NERO و یا دیگر برنامه رایت DVD دیسک راه انداز این سیستم عامل را ایجاد کرده و پس از راه اندازی مجدد سیستم خود این دیسک را در دستگاه دیسک خوان خود قرار دهید.

از میان این دو، فروشگاه نرمافزاری مایکروسافت بیشتر از اپلیکیشنهای پر استفاده مانند فیسبوک، نتفلیکس و هولو انباشته شده است. ۸- اکنون از شما خواسته میشود که از کلید رمزگذاری خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. آن را انتخاب کنید تا شماره سریال سیستم شما را پیدا کند و نمایش دهد. بر روی گزینه “Startup Repair” کلیک کنید و صبر کنید تا برنامه مشکلات ویندوز را جستجو کرده و بعد از پیدا کردن رفع کند . در کمتر از یک دقیقه ظاهر ویندوز 10 رو به ویندوز 11 تغییر بده! کاربرانی بودهاند که Windows Defender مانع از بارگیری خودکار نمایه سفارشی در هنگام راهاندازی برای آنها شده است و خاموش کردن Windows Defender برخی از این مشکلات را برطرف کرده است.

این اگرچه چندان برنامه محبوبی نیست اما به دلیل عملکرد آن که در این مقاله ذکر کرده ایم ارزش دارد. وظیفه سرویس: مدیریت صدای ویندوز برای برنامه ها، اگر این سرویس را غیر فعال کنید صدا در سیستم عامل ویندوز به درستی کار نخواهد کرد. برای استفاده از ویندوز 8 ، سیستم عامل جدید مایکروسافت کافی است مراحل زیر را طی کرده و این سیستم عامل را بر روی سیستم خود نصب بکنید. گام 3: زمانی که بلو استکس نصب شد، آن را اجرا کرده و اطلاعات حساب گوگل و/یا سامسونگ خود را وارد نمایید. خیلی راحت، حساب کاربریای را که پسوردش را فراموش کردهاید، انتخاب و در صفحه بعد، روی Reset Password کلیک کنید.

در صفحه بعد، روی Remove Password کلیک کنید تا پسورد این حساب کاربری حذف شود! اگر تا به حال روی حساب کاربری خود رمز عبور نگذاشته باشید، با پیام You must add a password before you can use other sign-in options مواجه خواهید شد. با رفتن به صفحه تنظیمات Windows Update خود میتوانید بررسی کنید و ببینید که آیا ارتقاء ویندوز 11 برای دستگاه شما آماده است یا خیر. سومین فرق ویندوز سرور با ویندوز معمولی مربوط به پشتیبانی Core یا به اصطلاح هسته است.

تمامی کلیپ ها به صورت امبد در سایت نمایش داده میشوند ، یعنی هر پخش کلیپ به آمار پخش کلیپ در آپارت شما اضافه میکند و برابر با پخش شدن کلیپ در سایت آپارت است(به طور رایگان تعداد پخش کلیپ شما بیشتر میشود). با این وجود این روزها سیستم عامل ویندوز یکی از مهم ترین ابزارهایی است که در زندگی هر یک از ما وجود دارد و شاید حداقل روزانه یکبار از آن برای انجام کارهای روزمره استفاده کنیم.

گاهی ویندوز را روی فلش میریزید ولی شماره سریال آن را فراموش میکنید که منتقل کنید و یا گاهی شخصی که این ویندوز را به شما میدهد، فراموش میکند که فایل شماره سریال را هم به شما بدهد و شما با مشکل مواجه میشوید؛ چون برای حل مشکل ویندوز و استفاده از کامپیوتر عجله دارید و هیچ فرصتی برای به دست آوردن شماره سریال ندارید. از مزایای بروکر آمارکتس در مقایسه با سایر بروکرها، وجود حساب اسلامی در آن است.

حتی از انتقال چت های WhatsApp بین Android و iPhone نیز پشتیبانی می کند. با کلیک روی گزینه Enabled این مسئله رفع می شود. همان طور که اشاره کردیم کار خود را با جدا کردن همه مدیاهای جداشدنی آغاز میکنیم. توجه: از این ترفند برای نفوذ به همه ویندوزها میتوانید استفاده کنید و خرابکاری هم کنید! بسیاری از آنها دارای یک دکمه مخصوص اسکن است. این نرم افزار مخصوص کاربرانی است که ویندوز 10 دارند. در ویندوزهای XP، ویستا، 7 و 8.1، نرم افزارهای مخصوص پیدا کردن شماره سریال به خوبی کار میکرد ولی ویندوز 10 از این حیث متفاوت است.

حالا میتوانید پسورد تمام کاربران ویندوز را حذف کنید یا تغییر دهید. در این بخش، کلیدهای Ctrl و Alt را نگه دارید و کلید Delete را دو بار پشت سر هم فشار دهید. در این منو، با کیبورد، گزینه Safe Mode را انتخاب کنید و Enter را فشار دهید تا با این وضعیت، وارد ویندوز شوید. چگونه می توانم ویندوز 8 خود را تعمیر کنم؟ چگونه می توانم از 10H1909 به ویندوز 20 از سال 2 برگردم؟

اما در محیط سازمانی، کارکنان IT میتوانند از مزیت کارکردهای وسیعتر DHCP روی نسخههای ویندوز سرور بهرهمند شوند. منظور از پسورد ویندوز، همان پسوردی است که در محیط آبی رنگ دقیقاً قبل از ورود به ویندوز از شما سؤال میشود. ویندوز 10 با نسخههای قبلی خود کاملا متفاوت است. با استفاده از برنامههایی مانند Recover Keys (پولی) یا نسخه رایگان یعنی Majic Jelly Bean KeyFinder یا ProduKey میتواند کد را برگردانید. با انجام این کار صفحه ای مانند زیر در نمایشگر سیستم شما نشان داده می شود که نشان از بارگذاری فایل های اولیه بر روی سیستم شما دارد. اما در ویندوز ۱۱، روش متفاوتی برای اجرای این اپلیکیشنها استفاده شده و به همین خاطر عملکرد آنها هم با بهبود چشمگیری روبهرو شده است.

شما برای نصب ویندوز نیاز به فایل ISO خواهید داشت تا بتواند از داده های آن استفاده نموده و سیستم عامل مورد نظر شما را نصب نماید. همه با همین ترفند ساده میتوانند شما را نابود کنند! با این حال با توجه به اینکه عقبه میگل در فضای نرم افزار بسیار زیاد است، بنابراین به احتمال زیاد صحبت او صحت دارد. این یک فرآیند بسیار آسان برای انجام است و می تواند توسط هر کس انجام شود. در ادامه تک تک این ویژگی ها رو به اختصار خدمت تون توضیح می دم تا بدونید که هر کدوم از این ویژگی ها به چه دردی میخورن .

در قابلیت امنیتی مجازیسازی ویندوز 11 از فناوریهای مجازیسازی برای ایجاد و ایزوله کردن یک ناحیه امن در حافظه سیستم عامل استفاده میشود. معایب ویندوز 10 چیست؟ اگر کاربر حرفهای نیستید که نگران نباشید چون اصلاً نمیدانید مشکل چیست و اگر حرفهای هستید پس حتماً راهحل را نیز بلد هستید و خارج از بحث این مقاله است. روش نصب و استفاده از این نرم افزار بسیار ساده بوده و فقط شامل سه گزینه می باشد که نصب مجدد ویندوز روی هارد دیسک و درایو مورد نظر را ممکن می سازد.

در مقاله امروز گروه مشاوره هیواتک قصد داریم در خصوص چک کردن اکتیو بودن ویندوز 10 و تشخیص اکتیو بودن ویندوز 10 صحبت کنیم . در این حالت، کامپیوتر خود را روشن کنید و به محض اینکه ویندوز XP قصد لود شدن دارد، کلید F8 را فشار دهید تا یک منو شامل چند گزینه مشاهده کنید. در این مطلب قصد داریم که به شما آموزش دهیم که در صورتی که شماره سریال ویندوز را فراموش کردید، چگونه بتوانید با خاطری آسوده، ویندوز را نصب کنید و مشکل خود را برطرف نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید