مشکلات ویندوز ۱۰ و نحوهی رفع آنها

داستان پشتیبانینکردن ویندوز ۱۱ از سختافزارهای قدیمی تمامی ندارد و حالا این موضوع گریبانگیر کاربران ویندوز اینسایدر شده است. اگر پس از یک هفته گزینه فوق را مشاهده نکردید، به صفحه دانلود بهروزرسانی ویندوز مایکروسافت بروید و نسخهای از ویندوز که مد نظر است را دانلود و نصب کنید. CMD راه رسمی و دشوار برای دور زدن رمز عبور مدیریت ویندوز 10 است. در صورتی که نیاز باشد میتوانید آن را به سادگی دور بزنید. آیا می توانید رمز عبور مدیر ویندوز 10 را دور بزنید؟ آیا رمز عبور پیش فرض مدیر برای ویندوز 10 وجود دارد؟ شماره 2) به طور کلی، برای اکثر روترها، نام کاربری و رمز عبور پیش فرض “admin” و “admin” است.

رمز عبور پیش فرض ادمین ویندوز چیست؟ 5. رمز اصلی خود را وارد کنید و کادرهای رمز جدید را خالی بگذارید، روی دکمه تغییر رمز عبور کلیک کنید. 4. روی پیوند “تغییر رمز عبور” کلیک کنید. 6. روی حساب کاربری که رمز عبور را فراموش کرده اید کلیک کنید. 2. Local Users and Groups را باز کرده و پوشه Users را انتخاب کنید. سپس کامپیوتر را روشن کرده و با زدن کلید BIOS وارد منو بوت شده تا یواسبی حاوی PCUnlocker را انتخاب کنید.

در ادامه به معرفی چند تا از این شبیه ساز های اندروید برای ویندوز خواهیم پرداخت.شبیه­ ساز اندروید را به سادگی می­ توان بر روی ویندوز و یا حتی مک نصب کرده و از آن استفاده نمود. در آخر بر روی Get started کلیک کنید. 3. روی اجرای کلیک کنید. هنگام استفاده از این ابزار، ما چندین گزینه داریم، زیرا می توانیم برنامه را در هر دو دستگاه دانلود کنیم، اما نسخه وب آن را روی رایانه نیز داریم. توجه داشته باشید که با انجام فرآیند Format بر روی درایو اطلاعات آن درایو از بین میرود. پروفایلتان به صورت محلی ذخیره میشود و فقط بر روی یک کامپیوتر در دسترس است.

با استفاده از کلیدهای جهتنما بر روی صفحهکلید خود، میتوانید بین گزینههای مختلف جابجا شوید. اگر روی کامپیوتر شما یک سیستم عامل نصب شده است ، قبل از اینکه دکمه لوگوی ویندوز نمایش داده شود ، دکمه F8 را بگیرید . در این مقاله قصد داریم نحوه پسورد گذاشتن روی ویندوز 10 که با نحوه تغییر این پسورد دقیقاً یکی است را به شما آموزش دهیم با فیسیت همراه باشید. متأسفانه یکی از معایب اصلی نسخه جدید ویندوز دشوار بودن تغییر مرورگر پیشفرض در آن است. اما اگر به هر دلیلی این اتفاق نیفتاد، میتوانید به راحتی نسخهی مورد نیاز خود را تعیین و سپس به دانلود آن بپردازید.

Tab ارائه می دهد تا به راحتی به کاربران در انجام چند وظیفه کمک کند. همچنین توضیحاتی در رابطه با پسورد مستحکم که موجب افزایش امنیت سرور مجازی شما میشود ارائه دادیم. 6-درصورتیکه قبلاً روی ویندوز 10 پسورد گذاشته بودید، در پنجره بازشده پسورد قبلی خود را وارد کنید. اگر ویندوز 7 یا 8 روی سیستم داشته باشیم و بخواهیم ویندوز 10 نصب کنیم، لازم است ویندوز قبلی را حذف کرد؟ البته جدا از این حالت چنین اتفاقی میتواند زمانی مهم باشد که یک کامپیوتر جدید را با تمام هیچان خریدهاید و پس از روشن کردن آن متوجه میشوید که صاحب قبلی آن فراموش کرده که رمز ویندوز را پاک کند.

در ویندوز 8 و 10 اگر کاربری که آن را انتخاب کردهاید به یک اکانت آنلاین مایکروسافت متصل است، نرمافزار به صورت خودکار کاربر را به یک مورد آفلاین تبدیل خواهد کرد. وقتی فردی به لپ تاپ یا دسکتاپ شما به صورت فیزیکی دست پیدا کند، پسورد روی ویندوز، محافظت خاصی ایجاد نمیکند، چرا که وی به طور مستقیم به فضای ذخیرهسازی (هارد) نیز دسترسی دارد. برنامه DroidCam در دو حالت گوناگون ارائه میشود که یکی از آنها به صورت رایگان و در گوگل پلی قرار دارد.

در این فرآیند به یک دیسک نصب ویندوز نیاز دارید و اگر همان دیسک را ندارید، می توانید یک درایو USB قابل بوت متشکل از ویندوز 10 ایجاد کنید. توجه: 2 روش برای تبدیل دیسک dynamic به پایه وجود دارد:با استفاده ابزار Disk Management و Diskpart .توجه داشته باشید که نیاز به حذف کلیه پارتیشن های هارد dynamic موجود دارید و این به معنی حذف کامل اطلاعات است. پس از بوت کردن دیسک باید تنظیمات زبان، منطقه زمانی و.. با استفاده از Run … در ویندوز 8 و 7 و Vista بهتر است روی فایل راست کلیک کرده و روی Run as Administrator کلیک نمایید .

اما باز هم کاربر میتوانست به سلیقه خود، نسخه جدید را حذف کرده و همچنان از نسخه قدیمی استفاده کند. بسته به نیاز یکی از دو دستور سادهی فوق را در پنجرهی Run تایپ کنید و سپس کلید Enter را فشار دهید. دستور “net user administrator /Delete” را تایپ کرده و Enter را فشار دهید. یواسبی را به کامپیوتر دیگری که در دسترس دارید وصل کرده و این فایل ISO را وارد آن کنید. این مورد احتمالا یکی از بدترین تجربیاتی است که میتوانید در طول زندگی دیجیتالی خود با آن روبهرو شوید. شماره 1) نام کاربری و رمز عبور پیشفرض را میتوان از دفترچه راهنمای روتر که هنگام اولین خرید و نصب روتر همراه آن است، دریافت کرد.

پس از آنکه با نرمافزار ISO2Disc فایل ISO را وارد یواسبی کردید، یواسبی را به کامپیوتری که پسورد آن را فراموش کردهاید متصل کنید. نرمافزار PCUnlocker یکی از کاربردیترین ابزارهایی است که باید در دسترستان باشد تا در سریعترین زمان ممکن از آن بهره ببرید. هنگامی که این نیازها را برآورده کردید، زمان آن است که به سراغ اصل مطلب برویم. ابتدا تمام کاری که باید انجام دهید دانلود نرمافزار PCUnlocker است. در صورتی که چند سیستم را روی کامپیوتر خود نصب کرده اید ، ابتدا باید سیستم عامل مورد نظر را با استفاده از کلیدهای جهتی روی کیبرد انتخاب کرده و سپس دکمه F8 را بگیرید .

بعد از آنکه سیستم بالا آمد، با نرمافزار PCUnlocker مواجه میشوید که لیست تمامی کاربران کامپیوتر را نمایش داده است. در واقع در دسترس بودن یک سیستم دیگر سختترین بخش کار است و باقی مراحل به سادگی طی میشود. برخی از کاربران اقدام به نصب نسخهی Enterprise یا سازمانی میکنند که این کار را به شما توصیه نمیکنیم؛ زیرا نسخهی سازمانی یکسری ویژگیهای محدود به سازمانها را دارد و معمولاً برخی بهروزرسانیهای متداول را دریافت نمیکند و برخی نرمافزارها و بازیها نیز با آن همخوانی ندارند؛ پس بهترین نسخه، همان نسخهی Pro است.

با اینکه واین فقط برخی نرمافزارها را روی دستگاههای ARM اجرا میکند، بهترین نتایج را برای دستگاههای اندرویدی x86 دارد. با این کاربرد چندین کاربر می توانند به طور همزمان از ویندوز استفاده کنند. ما پیش تر از این توضیح دادیم که تصدیق هویت دوای همه دردها نیست و کاربردش به تنهایی مشکلی را حل نمی کند. نرمافزار PCUnlocker میتواند به سرعت و در عین سادگی مشکل شما را حل کند. خوشبختانه راه حل سادهای برای این مشکل وجود دارد.

در ویندوز ۱۰ قسمتی برای رفع مشکلات فعالسازی وجود دارد. حالا شش سال از عرضهی رسمی ویندوز ۱۰ برای کامپیوترهای مختلف میگذرد و در این مدت، ویندوز ۱۰ برتری خود را نسبت به نسخههای قدیمی سیستم عامل ویندوز، نشان داده است. آموزش ریکاوری فایل و عکس در ویندوز ۱۰ ؛ چگونه اطلاعات پاک شده را برگردانیم؟ برای انجام این کار، روی فایل ISO راست کلیک کرده Mount را انتخاب کنید. گذرواژه پیشفرض سرپرست ویندوز 10 مورد نیاز نخواهد بود، همچنین میتوانید رمز عبور حساب محلی را وارد کرده و وارد شوید. نسخه کامل را دانلود کرده و سپس آن را از حالت زیپ خارج کنید تا با یک فایل ISO روبهرو شوید.

دیدگاهتان را بنویسید