دانلود تلگرام اصلی قدیمی ضد فیلتر

بر اساس گفتههای رییس کمیته ارتباطات مجلس، طبق گزارشهای رسمی، کسب و کارهای شکل گرفته بر بستر شبکههای اجتماعی مسبب ایجاد شغل برای تعدادی از جوانان بیکار شده و به همین دلیل فیلتر تلگرام در ایران تبعاتی اقتصادی و اجتماعی خواهد داشت، اما نمیتوان از اهمیت مسائل امنیتی چشمپوشی کرد، چرا که باید صلاح جمعی جامعه را در نظر گرفت. اگر این سوالات در ذهن شما هم ایجاد شده، به هیچ عنوان این مقاله اختصاصی را از دست ندهید. به هیچ وجه از نام غیر رسمی نترسید زیرا بسیاری از کاربران از این نسخه استفاده کرده اند و هیچ مشکلی نداشته اند، بلکه از راحتی کار نسبت به نسخه رسمی لذت هم برده اند.

آپدیت بزرگ قبلی تلگرام یعنی نسخه ۸.۴، ویژگی واکنش به پیامهای کاربران، گروهها و کانالها را به کاربران معرفی کرد. 11 – در کنار گذینه (1) اسم کشور خودمان را پیدا کنید و انتخاب کنید. شاید پیام دلیور و خوانده شده اما علامت تیک کنار آن نمایش داده نشده است. جدا از سرعت مناسب کانال آخرین اخبار و پرداخت به خبرهای مهم، شاید مهمترین علت موفقیت این کانال را بتوانیم توضیحات مناسب آن برای هر اتفاق بنامیم که به واسطه همین مسئله می توانید در وقت خود صرفه جویی کنید.

به عقیده وی، با توجه به رشد روزافزون فضای مجازی، محروم کردن مردم از آن امکانپذیر نیست، اما باید با فراهم کردن امکانات مناسب و جلب اعتماد کاربران، آنها را تشویق کرد به صورت اختیاری از تلگرام به پیام رسانهای داخلی مهاجرت کنند. این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس عقیده دارد از میدان خارج کردن ابزارهای خارجی، روشی مناسب برای پیروز کردن پیام رسانهای داخلی نیست. از آنجایی که ایران توانایی ارائه یک سامانه ملی را داراست، دلیلی برای وابستگی به تلگرام وجود ندارد. حال مسئولان تصمیم دارند در سال 1397، فیلترینگ دائمی این پیام رسان را اجرایی کنند.

حمیده زرآبادی بعد از اشاره به احتمال اعمال محدودیتهایی برای پیام رسان تلگرام در سال 1397 اعلام کرد بر اساس اخبار موثقی که وی از وزارت ارتباطات به دست آورده است، فیلتر تلگرام در ایران به تصویب شورای عالی فضای مجازی رسیده و دبیر این شورا مشغول فضاسازی برای وقوع این اتفاق است. محمدرضا نجفی سه روز مانده به انتهای سال 1396 گفت خبر فیلترینگ پیام رسان تلگرام را شنیده و ظاهرا این موضوع به دست شورای عالی فضای مجازی به تصویب رسیده است. از طرفی دیگر رییس کمیته بینالملل کمیسیون قضایی مجلس گفت در جلسه غیرعلنی مجلس که قبل از اتمام سال 1396 برگزار شده بود، پیرامون آسیبهای سامانههای غیر بومی و نیاز به جایگزینی آنها با نمونههای داخلی صحبتهایی مطرح شد، اما حرفی از مصدود سازی دسترسی به یک نرم افزار مشخص در یک بازه زمانی معین به میان نیامد.

در حالی که این اتفاق نگرانی از بابت مسائل امنیتی را بین مسئولان بیشتر کرد، در دی ماه 1396 موجی از ناآرامیها در ایران به راه افتاد. باور به هر خبری در فضای مجازی و بازپخش بدون اطمینان از صحت آن باعث از بین رفتن امنیت روانی جامعه میشود. همچنین محسنی اژهای، سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری خود گفت درباره خبرها و دروغهایی که به قوه قضاییه و برخی مسئولان این قوه نسبت میدهند باید بگویم که کذب محض است.

دو گزینه اصلی که به صفحه اضافه شده گزینههای دانلود تم و تغییر شکل (Theming) است که به شما اجازه میدهد پیامرسان خود را شخصیسازی کنید و مطابق با سلیقهتان ظاهر آن را تغییر دهید. دو روز پیش از آغاز سال نو، ابوالحسن فیروزآبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی بعد از بیان اعتقاد خود پیرامون نیاز مبرم به یافتن یک آلترناتیو (جایگزین) برای تلگرام، سبب شد زمزمههای پیرامون فیلتر تلگرام در ایران افزایش بیابند.

گفتنی است پنج روز پیش از این ادعا، دبیر شورای عالی فضای مجازی اعلام کرده بود میبایست بدون قطع کردن دسترسی مردم و به وسیله بهبود وضعیت پیام رسانهای داخلی، کاربران را به مهاجرت به آنها تشویق کرد. از این پس می توانید داده های تلگرام را در SD card ذخیره کنید. پیام ها در تلگرام به صورت رمزگذاری شده منتقل می شوند و امنیت بالایی دارند؛ یعنی اگر کسی پیام های شما را شنود کند چون پیام ها رمزگذاری شده اند محتوای آن ها را نمیتوانند به دست بیاورنند. ربات GetPublicLinkBot یک ربات تلگرامی دیگر است که میتواند فایل هایی با حجم نامحدود را تبدیل به لینک برای دانلود در سیستم های مدیریت دانلود کند.

همچنین قابلیت های مختلف دیگری را به این نرم افزار محبوب اضافه کرده است. این برنامه همچنین دارای بسیاری از قابلیت های دیگر است که ما در زیر بخشی از آنها را ذکر خواهیم کرد. مقررات تلگرام، جلوگیری از رواج خشونت و سخنان نفرت انگیز است و ما با تکیه بر گزارش کاربرانمان نسبت به برخورد با محتوای عمومی که این قوانین را نقض میکنند، عمل خواهیم کرد. وی در مورد این که یکی از اعضای ناظر کمیته تعیین مصادیق محتوای مجرمانه گفته تاکنون شکایتی از یک کانال تلگرامی ضد انقلاب مطرح نشده، عنوان کرد این کانال برای فعالیت های ضد انقلابی خود از بستر تلگرام استفاده میکند و به همین دلیل در آینده نزدیک تکلیف تلگرام را روشن خواهیم کرد.

اگر به صحبتهای ناظر مجلس در کمیته تعیین مصادیق مجرمانه توجه کنید، وی نه تنها خبر فیلتر تلگرام در ایران را تکذیب نکرد، بلکه به صورتی غیر مستقیم به تایید آن پرداخت! موضوع تنها فعالیت ناشایست برخی کانالها است که باید رسیدگی شود. به گزارش ۳۶۱ درجه ایران و به نقل از فرانس ۲۴، مخالفان تزریق واکسن از تلگرام نه تنها برای دروغ پردازی در مورد واکسن استفاده می کنند، بلکه حتی مخالفان خود را نیز از این طریق به مرگ تهدید می کنند.

موبوگرام از جمله اولین تلگرام غیر رسمی کار شده در ایران است که توسط گروه هانیستا برنامه نویسی شده و توانست میلیون ها کاربر ایرانی را جذب خود کند. 1- فایلهای تکراری( عکس، فیلم و آهنگ تکراری) که بواسطه عضویت شما در گروههای مختلف تلگرام برایتان ارسال شده است را پیدا کرده و شما میتوانید با یک کلیک همه آنها را پاک کنید، گوشی خود و همچنین برنامه تلگرام را سریعتر کرده و حافظه آنرا خالی کنید.اگر برنامه پیغام ” فایل تکراری پیدا نشد” داد، خب شما فایل تکراری در پوشه تلگرام خود ندارید.

ارسال و ویرایش سریعتر تصاویر، با انتخابگر رسانه و ویرایشگر تصویر بهبود یافته. به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روزنامه خراسان، پیامرسان تلگرام از ۱۰ اردیبهشت سال گذشته و با حکم بازپرس وقت شعبه دوم دادسرای فرهنگ و رسانه تهران فیلتر شد. محمد جعفر منتظری، دادستان کل کشور، ظهر روز گذشته در جمع خبرنگاران حاضر شد و به برخی سوالات پاسخ داد. سیده حمیده زرآبادی به عنوان نماینده مردم قزوین و محمدرضا نجفی به عنوان یکی از نمایندگان مردم تهران در مجلس، طی آخرین روزهای سال گذشته با مطرح کردن موضوع فیلتر تلگرام در ایران اعلام کردند این اتفاق در اوایل سال 97 رخ خواهد داد.

وی در این باره گفت: به نظر میرسد این اتفاق خیلی برنامهریزیشده از سوی تلگرام نیست؛ زیرا سالهای گذشته نیز اتفاق مشابهی برای یوتیوب و فیسبوک افتاد. گروه های گپ تلگرام که حداکثر می توانند تا ۲۰۰ هزار نفر عضو داشته باشند توسط مخالفان واکسن برای به اشتراک گذاری اخبار و اطلاعات دروغ در این زمینه و تشویق اقدامات خشونت آمیز بر علیه سیاست مداران به کار گرفته شده اند. تلگرام تمام تلاش خود را برای مقابله به حملات هکری، جاسوسی ها چه شخصی و چه دولتی به کار بسته است و تا کنون در این زمینه موفق عمل کرده است.

ورزش سه رتبه دوم پر بازدیدترین سایت ایرانی را در وب سایت الکسا دارد. بعد از رفع فیلتر تلگرام، موضوع فیلتر تلگرام در ایران به صورت دائمی، طی سه ماه اخیر به شکلی کاملا جدیتر از قبل مطرح میشود، اما همانطور که میبینید، همچنان اظهار نظرهای ضد و نقیضی درباره این اتفاق وجود دارد. بر مبنای همین دلایل دستور فیلتر به شرحی که نوشت شد صادر شده است و از بامداد سه شنبه مورخ یازدهم اردیبهشت ماه از دسترس خارج گردید. بعد از چند ماه کشمکش بین تلگرام و ارگان نظارت بر ارتباطات روسیه، سرانجام یک دادگاه در مسکو دستور به فیلتر فوری این اپلیکیشن پیامرسان در روسیه را صادر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید