خرید ویندوز 10 آپدیت 20H2 + برنامه های کاربردی

هاستهای رایگان، یا هاستهای ارزانی که اختلاف قیمت زیادی با نرخ متداول دارند، معمولاً از نظر امنیت به شدت آسیبپذیرند، داونتایم خیلی بالایی دارند و پیشتیبانی خوبی ندارند که مشکل شما را سریع حل کند. در آن زمان، یک مهندس مایکروسافت به نام دیوید کاتلر هسته ویندوز NT را با هدف ارائه سرعت، امنیت و قابلیت اطمینان که سازمانهای بزرگ در سیستم عامل سرور نیاز دارند، توسعه داد. در ویندوز سرور این مورد کاملاً بر عکس است و این ویندوز توانایی پشتیبانی و مدیریت بی نهایت هسته را دارا می باشد. مایکروسافت این نسخه را به خوبی تنظیم کرده است تا عملکرد را افزایش، و میزان حافظه مورد نیاز را کاهش دهد.

در پاسخ به این سوال که windows server یا ویندوز سرور چیست باید گفت، نسخه ای از سیستمعامل ویندوز شرکت مایکروسافت است که برای نصب و اجرا روی سرورها طراحی شده است و برای به اشتراک گذاشتن خدمات با چند کاربر و کنترل گستردهای از ذخیرهسازی دادهها، برنامههای کاربردی و شبکههای مشترک استفاده می شود. مایکروسافت در ادامه انتشار انواع ویندوز سرور، نام تجاری آن را با انتشار ویندوز سرور ۲۰۰۳ معرفی کرد و پیشرفتهای امنیتی خود را بر روی ویندوز ۲۰۰۰ ترویج داد.

قبل از انتشار ویندوز NT، بسیاری از شرکتها متکی بر سیستم عامل یونیکس (Unix) بودند که برای اجرای فایل و سرویسهای چاپ، به سخت افزار گران قیمت مبتنی بر RISC نیاز داشت. اکنون اگر در فایل اکسپلورر نگاهی به فلش بیندازید، میبینید که همان فایلهایی که روی DVD نصب ویندوز قرار داشتند، داخل آن کپی شدهاند. فایل دانلود شده KMS Auto را با برنامه WinRAR از حالت Zip خارج کنید.

توجه داشته باشید که درایویی که قبلا ویندوز بر روی آن نصب شده است، همزمان با ورود به این صفحه در حالت انتخاب در آمده است و تنها کافی است که بر روی Next کلیک کنید. نصب ویندوز 8 در شیراز و توسط تیم متخصص با ضمانت نصب و اجرا انجام می شود. مایکروسافت ویندوز 11 را با ویژگیهای جالب و طراحی جدید معرفی کرد، ولی جدیدترین نسخه از سیستم عامل مایکروسافت باعث خوشحالی کاربرانی که سیستمهای قدیمی داشتند، نشد. مایکروسافت برای ارائه این ویژگی به دستگاه های اضافی، به کار با سامسونگ ادامه خواهد داد. آیا مدیا پلیر بر روی دستگاه شما نصب است؟

وقتی که این برنامه را نصب می کنید مانند تصویر زیر آیکن آن در دسکتاپ ایجاد می شود. همچنین ویندوز سرور بیشتر برای اشتراک گذاری خدمات (که به آن Enterprise-Class Server OSes گفته می شود) در بین کاربرهای فراوان، کنترل مدیریت بر روی ذخیره داده ها، برنامه ها و شبکه های شرکتی در نظر گرفته شده است. در ادامه به سوال ویندوز سرور چیست و انواع windows server می پردازیم.

ویژگیهای کلیدی در این نسخه توانایی استفاده از یک سرور به عنوان یک سرور اطلاعات اینترنتی بود که اکنون به نام خدمات اطلاعات اینترنت (IIS) شناخته میشود. مایکروسافت ویژگیهای کلیدی شبکه در این نسخه سرور را به روز کرد و پشتیبانی یکپارچه برای TCP / IP و Winsock را اضافه کرد. یکی از ویژگیهای کلیدی در معماری NT، چند پردازش متقارن است که باعث میشد در دستگاههایی با چند پردازنده، برنامهها، سریع تر کار کنند. ویژگیهای کلیدی در نسخههای بعدی ویندوز سرور شامل Active Directory است، که بهطور خودکار دادههای کاربر، امنیت و منابع توزیع شده را مدیریت میکند و امکان همکاری با سایر دایرکتوریها را نیز فراهم میکند.

مایکروسافت پشتیبانی ارتباطات بیشتری را برای شرکتها در یک محیط با هر دو سرور ویندوز NT و NetWare اضافه کرد تا کاربران با یک اعتبار واحد، بتوانند از هر دوی آنها خدمات دریافت کنند. اما به هر حال این موارد تفاوت های جزئی هستند. تفاوت ویندوز سرور با ویندوز معمولی در چیست؟ ویندوز سرور ۲۰۰۳ چهار نسخه داشت: Standard، Enterprise، Datacenter و Web. سرور ویندوزی ۲۰۰۸ در چهار نسخه منتشر شد: Standard، Enterprise، Datacenter و Web. تنها مرورگری که در ویندوز سرور قابلیت اجرایی دارد، اینترنت اکسپلورر است. متن باز (Open Source) نیست؛ برای همین جامعه توسعهدهندگان آن کوچک است و اگر به مشکل بخورید، بهسختی میتوانید در اینترنت راهحل را پیدا کنید.

این مرورگر نسخه پیشرفتهتری از اینترنت اکسپلورر محسوب می شود هر چند که خود اینترنت اکسپلورر هم در ویندوز 10 حضور دارد. ویژگیهای جدید در نسخه سرور ویندوزی ۲۰۰۹ عبارتند از BranchCache و DirectAccess که هر دو به منظور بهبود نحوه استفاده از راه دور کاربران است. اما در ویندوز سرور به دلیل اینکه این ویندوز مختص به همین کار طراحی و تولید شده، به هر اندازه که مایل باشید می توانید اتصال های شبکه را به شرط اینکه ظرفیت سخت افزاری به اندازه کافی در اختیار داشته باشد، مورد پشتیبانی خود قرار دهد. اگر تمامی مشخصات سختافزاری موردنیاز را دارید، اما مایکروسافت هنوز آپدیت ویندوز 11 را در اختیار شما قرار نداده، آنگاه از طریق این روش میتوانید سریعا ویندوز خود را بهروزرسانی کنید.

Windows 10 حالا محصولی است که به راحتی میتوانیم به صورت اوریجیال و قانونی آنها را تهیه کرده و با بهترین پشتیبانی و امکانات، سالمترین تجربه از محصولات قدرتمند و پرطرفدار شرکت مایکروسافت را در اختیار داشته باشیم. در مراسم ۳ تیر ۱۴۰۰ مایکروسافت عنوان شد که این پشتیبانی از طریق فروشگاه نرم افزاری آمازون صورت می گیرد. اپل در مراسم WWDC روند گذار از پردازندههای اینتل x86 به پردازندههای اختصاصی خود را علنی کرد. توجه داشته باشید که نسخه Crossover برای سیستم عامل Chrome نیز وجود دارد ، اگرچه این کار به CPU x86 نیاز دارد. اما ویندوز NT بر روی ماشینهای ارزان قیمت x86 قابل اجرا بود.

آیا قیمت ویندوز سرور و ویندوز معمولی با هم متفاوت است؟ ویندوز سرور ۲۰۰۸ R2 تغییراتی از سیستم عامل ۳۲ بیتی به نسخه ۶۴ بیتی دارد. همچنین نسخه های ۶۴ بیتی هم توانایی پشتیبانی از یک حافظه ۲TB را دارا می باشند. در اواخر سال، کاربران دستگاههای سامسونگ گلکسی نوت ۲۰، قدرت و راحتی اجرای چندین برنامه در کنار هم را تجربه خواهند کرد. برنامهی نصب شده را راه اندازی کرده و مکان ذخیرهسازی برنامه و پروندهها را مشخص کنید.

این شرکت همچنین سرویسهای Terminal Services را به روزرسانی کرد و سرویس Remote Desktop Services (RDS) را روی آن مجددا نصب کرد. ویندوز سرورها معمولا در سازمان های بزرگ و شبکه های کامپیوتری بزرگ استفاده می شود تا به تعدادی زیادی از کامپیوتر ها سرویس بدهد. بعد از اینکه وارد Safe Mode ویندوز شدید ، می توانید از روش های گفته شده پایین استفاده کنید تا دیگر خبری از ریستارت خودکار و پشت سرهم نباشد. سیستم عامل Android یک سیستم عامل کاملا رایگان و متن بازه ( Open Source ) و برنامه نویس های بسیار زیادی در نقاط مختلف کره زمین دارن روش کار میکنن .

دیدگاهتان را بنویسید