بررسی کامل تبلت سرفیس پرو 7 پلاس: بهترین تبلت ویندوز از سازنده ویندوز؟

من با دو تصویر در زیر این را نشان میدهم. Credential Manager : همینطور که میدانید ویندوز 7 قدرتمند ترین سیستم عامل در شبکه است (البته از نظر من) در این ویندوز ریز ترین نکاتی که یک کاربر ویندوز در شبکه شاید به آن احتیاج داشته باشد در آن گنجانده شده است Credential Manager با ویندوز 7 پدید آمد و فقط تنها کسانی آنرا میشناختند که کلاینت هایی داشتند که خارج از شبکه Domain بود و از طریق اینترنت باید کلاینت Log on میکرد بخاطر همین تمام اطلاعات مربوط به سرور در اینجا ذخیره میشود با یوزر و پسورد لازم و بعد یک کانکشن VPN ساخته میشد و بجای اینکه کاربر طبق روال عادی از یوزر و پسورد خودش استفاده کند این یوزر و پسورد را به VPN میداد و VPN تائیدیه را از سرور میگرفت و بطور خودکار ویندوز Logon میشد.

این دو مورد را فقط در صورت نیاز وارد کنید. باید بدانید که مخاطب این جملات، فقط شخص شما نیستید و البته که میدانید که پاسخ به دیدگاه شما را تمامی دیگر کاربران مطالعه خواهند کرد و ما اعتقاد داریم که تقریبا اغلب کاربران، پرسشهایی که در ذهن شما هستند را نیز در ذهن دارند. این شبیه ساز تمام کدها را آنقدر خوب می خواند که هیچ تفاوتی در گیم پلی بازی رایانه شخصی و تلفن هوشمند مشاهده نمی کنید. این بیشترین کاربرد از این ابزار در ویندوز 7 بود اما در ویندوز 8 مایکروسافت آنرا personalize ترش کرده یعنی شخصی تر شده محیط راحتری پیدا کرده در ویندوز 7 زیر مجموعه windows vault بود اما ظاهرا در 8 خودش مستقل است.

برای پاک کردن پسورد ویندوز ۱۰ و ریست کردن آن، وارد صفحه Reset پسورد مایکروسافت شوید. پس از وارد کردن عبارت Exit از منوی Command Promt خارج خواهید شد، در نتیجه دیسک System Repair را از درایو خارج و کامپیوتر را مجدد راهاندازی کنید. در نهایت نیز منوی Command Promt را ببنید و با پسورد جدید وارد محیط ویندوز ۷ شوید. سپس Disable را انتخاب کنید و روی OK کلیک کنید تا پنجره بسته شود و در نهایت لپ تاپ خود را ری استارت نمایید. حال که کارتان تمام شد، در Mint روی Menu بزنید تا بتوانید دکمه پاور را پیدا کنید.

System32 بروید. حال آدرس موجود در نوار آدرس را کپی کنید. نکته: مجله فرادرس به صورت مستقیم امکان دانلود فایلهای ISO را فراهم نمیآورد. با این کار تمامی برنامه ها از مخرب گرفته تا ویروس ها از بین می رود و دوباره به مانند روز اول می شود و این امکان وجود دارد با این کار مشکل صفحه آبی حل شود. را وارد کنید تا از chntpw prompt خارج شوید. در صفحه بعدی گزینه Command Prompt را کلیک نمایید. پس از راهاندازی مجدد کامپیوتر، در منوی لاگین بر روی گزینه Ease of access که در پایین و سمت چپ قرار گرفته است کلیک نموده و مجدد منوی Command Prompt را باز کنید.

برای اینکه Wi-Fi Sense را غیر فعال کنید باید ابتدا وارد منوی استارت شده و سپس Settings را انتخاب کنید. برای رفع فریز شدن ویندوز ۱۱ به این روش، روی منوی استارت راست کلیک کنید و Settings را انتخاب کنید. زمانی که مایکروسافت ویندوز ۱۱ را معرفی کرد؛ به خاصر پیشنیازهای سختافزاری غیرمعمولی مانند TPM و اخیرا CPU، مورد انتقاد قرار گرفت. مایکروسافت در سال ۲۰۲۱ با ارائهی برخی ویژگیهای جذاب و جدید در ویندوز ۱۱ بسیاری از کاربران را شگفتزده کرد. البته امکان بازیابی پسورد ویندوز، فرآیندی است که به لحاظ امنیتی ممکن است کاربران را نگران کند، چرا که با آگاهی از این شیوه میتوان پسورد ادمین سایر کامپیوترهای ویندوزی را نیز بازیابی کرد اما در آموزشی که در ادامه به آن اشاره میکنیم پسورد ویندوز بدون اطلاع کاربر اصلی بازیابی نمیشود و از طرف دیگر پسورد را تغییر میدهیم و گذرواژه افشا نمیشود.

اگر کاربر، پسورد ادمین ویندوز را فراموش کند، به قسمتهای مختلفی در ویندوز دسترسی نخواهد داشت اما بد به دل خود راه ندهید چرا که دنیا به آخر نرسیده است و میتوانید همچنان وارد ویندوز شوید. به لطف این ویژگی، کاربر میتواند راحتتر پسورد ادمین را در ویندوز ۱۰ بازیابی کند، از طرف دیگر این کار امنیت بیشتری را نیز به دنبال دارد. کاربر ادمین، عملاً مدیر ویندوز است و با این حساب اگر به هر دلیلی پسورد ادمین ویندوز فراموش شود، دشواریهای مختلفی برای بازایابی این پسورد، پیش روی کاربر قرار میگیرد.

در این حالت وقتی در محیط ویندوز هستین می تونید ماشین مجازی ساخته شده رو باز کنید و با لینوکس کار کنید و هر وقت تو ویندوز کار داشتین ماشین مجازی تون رو مینیمایز کنید و بعد دوباره به محیط ماشین مجازی تون برگردین و به کار تون ادامه بدین . بنابراین اگر بنا به هر دلیل نتوانستید از روش اصلی نصب برنامه های اندروید روی ویندوز 11 استفاده به عمل آورید میتوانید روش هایی که در این بخش برای انجام این کار در ویندوز 10 نام برده میشوند را مورد استفاده قرار دهید. با این حال ممکن است گاها بنا به دلایل و مشکلات مختلف، دسترسی به اینترنت امکان پذیر نباشد.

حال پنجره File explorer را باز کنید. 2- پس از فعال کردن حالت کورتانا باید با عبارت Hey Cortana ابتدا کورتانا را صدا کنید. پس از اینکه دیسک System Repair را تهیه کردید برای تغییر گذواژه ادمین در ویندوز ۷ باید کامپیوتر مورد نظر را با دیسک System Repair راهاندازی کنید. این دیسک را میتوان با یک کامپیوتر دیگر ویندوزی تهیه کرد، لازم به ذکر است که دیسک System Repair باید از طریق ویندوزی ایجاد شود که از معماری ۳۲ بیت یا ۶۴ بیت مشابه با کامپیوتر شما بهره گرفته باشد.

اما چیزی که عجیب است این است که روی سیستمهای 64 بیت System32 دارای فایلهای 64 بیت است درحالی که SysWOW64 دارای فایلهای 32 بیت است. از شما خواسته شد که آن را نصب کنید، روی Try یا چنین چیزی بزنید تا از نصب خودداری کنید. سپس y را وارد کنید تا تغییرات ذخیره شوند. به گزارش همشهری آنلاین و به نقل از وبسایت ورج، این تغییرات منعکسکننده همان الزاماتی است که مایکروسافت در ابتدا به Windows 11 Home در سال گذشته اضافه کرد؛ به این معنی که شما نمیتوانید با ایجاد یک حساب کاربری محلی در حین راهاندازی، از داشتن حساب مایکروسافت بگریزید.

در این مرحله مایکروسافت، فرآیند تشخیص هویت کاربر را از طریق پاسخهایی که در حین ایجاد ایمیل وارد کردهاید یا شماره تلفنهایی که برای امنیت بیشتر در اختیار مایکروسافت قرار دادهاید انجام میدهد. Credential Manager یا مدیریت مدراک ابزاری است که در ویندوز 7 پدید آمد. اما Credential Manager ابزار شناخته شده ای در ویندوز نیست بخصوص در ویندوز 7 زیاد در دست و پا نبود اما در ویندوز 8 مستقیما در کنترل پنل قرار گرفته است و همینطور در ویندوز 8 چهره بهتری از خود گرفته. تمام مدارک این اتصال در Credential Manager ذخیره میشود. در ویندوز 8 شما تمام اطلاعات یوزر و پسوردها در وب سایت و شبکه را که وارد میکنید در Credential Manager ذخیره میشود و اگر روی فراموش کردید میتوانید به این ابزار مراجعه کنید و اطلاعات اکانت خود را بردارید.

شما در پکیج پایهٔ این برنامه، بیش از 100 اندیکاتور تکنیکالی را پیدا میکنید. اگر پسوند این فایل با فایل موجود در ISO ویندوز ۱۰ یکسان است، مشکلی نیست. تنها چندین ساعت با زمان انتشار نسخه اصلی جدیدترین ویندوز (5 اکتبر) باقیمانده است و بهزودی میتوان آن را به صورت فایل ISO دریافت کرد. باید فایل OS را باز کنید. اگر نمیتوانید رمز خود را به یاد بیاورید، باید آن را ریست کنید. البته برای لذت بردن از این قلم باید چشم خود را روی قیمت 100 دلار آن ببندیم.

با این کار اگر مشکل از اپ گوشی هوشمند شما است، باید این مشکل برطرف شود. اگر مشکل حل نشد، چند بار پشت سر هم این کار را تکرار کنید. البته این کار پس از نصب ویندوز نیز امکانپذیر است. برای این کار ابتدا میبایست وارد ریجستری ویندوز شوید که آسانترین راه استفاده از Run است. با این کار به حذف پسورد ویندوز ۱۰ میپردازید. در اینجا ، در عرض چند ثانیه ، می توانید هر سیستم Android را ایجاد ، حذف یا کپی کنید یا چندین سیستم را همزمان اجرا کنید. Advanced setup (راه اندازی پیشرفته) برای زمانی است که با مشکل مواجه شدید و میخواهید ویندوز را از طریق بوت و با ویندوز کپی شده روی دیسک یا فلش نصب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید