این منبع انرژی طبیعی یک درمان ضدمیکروبی است

مصرف ميوه هاي زرد، نارنجي و قرمز در پيشگيري از بيماري هاي قلبي عروقي، درمان ديابت، سرطان و فشار خون بالا موثرند. در این صورت، نمىتوان تنزیل در جمیع آثار و احکام را استفاده کرد؛ وگرنه ذکر وصف بىفایده مىگردد. 2. تنافى آن حیله با غرض و مقصود شارع که مى توان از راه عدم تغییر موضوع به آن پى برد, به این معنا که اگر حیله شرعى تنها عنوان موضوع و اسم آن را عوض کند و موضوع اصلى بر ماهیت و حقیقت خود باقى باشد, در آن صورت مى توان پى برد که حیله مذکور با غرض شارع منافات دارد وگرنه علم به حصول تنافى مشکل است.

به علاوه در مورد قدرت حفاظتي سلامتي آن بسيار تعريف شده است . تقويت قدرت بينايی در شب،افزايش ادرار،و کمک به دفع سنگ کليه و مثانه،تقويتدستگاه گوارش و معده.باعث کاهش سرطان های ريه و لوزالمعده می شود.و اين به دليل وجود (بتا کاروتن) است ((که البته با پختن از بين می رود))در نتيجه هويج بايد بخار پز شود.خوردن هويج به علت تاثيری که در تسهيل و تکميل تخليه روده ها دارد. غذاهايي که رنگ دارند يعني قرمز، سبز، بنفش و نارنجي هستند، موادي دارند که مانع ابتلا به بيماري هاي قلبي و سرطان مي شوند و در ضمن به حالت تعادل روحي ، حافظه و قدرت تفکر نيز کمک مي کنند.

دیدن انگور در خواب بسته به اینکه انگور سفید، سیاه، قرمز، زرد یا حتی سبز باشد تعابیر متفاوتی دارد. ولایت هرات علاوه بر اینکه مرکز تجمع، معاملات و نشر تمدن و فرهنگ در جهان به حساب میرود، بوستان خراسان و پیدایشگاه انگورهای خوب و میوههای پسندیده نیز است. آب سبزيهاي سبز نيز براي جلوگيري از عود سنگ صفرا بسيار خوب است. سبز ها : آيا ميدانيد كه چرا اين رنگ براي رژيم غذايي شما بسيار ضروري است ؟

نارنجي ها و زردها : نارنجي رنگ افروختگي خورشيد ، در رژيم غذايي روزانه شما بايد باشد . اما رنگ قرمزی که در برخی از برگها مشاهده می شود بخاطر بقایای گلوکزی است که در آنها می ماند. رنگ زرد روشن ميوه هائى مانند ليمو، به، و بعضى سيب ها بخاطر وجود رنگدانه هائى است كه بنام فلاون ها و فلاونول ها موسومند. سبزيجات و ميوه جات نارنجي مثل سيب زميني شيرين ، انبه ، هويج و زردآلو حاوي بتاكاروتن هستند. ويتامين A يا بتاكاروتن محافظ پوست و مخاط بويايي است، چشم را تقويت و سوخت و ساز را تنظيم مي كند.

يك انبه بيش از نياز روزانه شما بتاكاروتن دارد. مصرف روزانه ۸۵ میلی گرم ویتامین C برای زنان باردار توصیه میشود. مطالعهای در مجله نوترینت (Nutrients) منتشر شده است، که نشان میدهد روزانه مصرف دو وعده انگور یا ۱۰۰ میلی لیتر آب انگور میتواند تنوع میکروبیوم روده را افزایش دهد. 6 میلی گرم بتا کاروتن برابر یک میلی گرم رتینول است. بتا کاروتن در بدن می تواند به رتینول تبدیل شود. اخيراً ثابت شده است كه تعداد زيادي كاروتنوئيدهاي ديگر مثل كورستين ومقادير زيادي اسيد ساليسيليك در زردآلو وجود دارد .

آنتوسيامين ها ، رنگدانه هاي شيميايي مسئول رنگ آبي سبزيها و ميوه ها هستند و در مورد نقش آنها در دفاع بدن در برابر سرطانهاي زيانبخش مورد مطالعه قرار گرفته اند.علي الخصوص ، غني از ويتامين C و فوليك اسيد و داراي مقادير زيادي فيبر پتاسيم هستند. سبزيهاي سبز همچنين سرشار از ويتامينها (خصوصا فولات) مواد معدني و فيبر هستند. بروملاين براي افزودن به وعده غذايي مهم است زيرا به هظم غذا و كاهش نفخ كمك ميكند به علاوه ذرت و گلابي هم داراي فيبر بالايي هستند . از این رو هم سریع وزن کم خواهید کرد. دانشمندان مصرف هر گونه دارويي كه حاوي مواد آنتي اكسيدان تهيه شده از محصولات گياهي باشد، منع ميكنند زيرا درباره آنها تحقيقات كافي صورت نگرفته است.

براى هریک از گونه هاى مطرح شده, مثالها و نمونه هایى آورده شد که شاید پاره اى از آنها را خواننده محترم نپذیرد و درست نینگارد; ولى بى گمان خواهد پذیرفت که یکى از معیارهاى مهم دگرگون پذیرى حکمها, اصل بلند, اساسى و مهم عدالت است که باید کارشناسان, فقیهان باریک اندیش, آگاه و همه سویه نگر, به برابرسازى موردها همت گمارند. ميوه ها و سبزيهاي زرد متعلق به گونه اي متفاوت زيادي هستند ولي همه آنها در يك چيز مشترك اند و آن اينكه سلامتي را بالا برده و مزه عالي دارند .پس براي بدست آوردن زرد طلايي بكوشيد !

Zn ) با جاذب اصلاح شده با محلول اسیدی بدست آمد. با تعبیر خواب چیدن میوه از درخت و تعبیر خواب چیدن میوههای مختلف در باغ میوه (چیدن آلو، انگور، انجیر، گیلاس، زردآلو و.) همراه ما باشید. سپس از آن بهصورت خلال یا پودر، در غذای خود استفاده نمایید. دعوت از بیش از 50 مهمان خارجی از 7 کشور اروپایی و هم چنین میهمانانی از کشور های همسایه، خود گواه این مدعاست. قرمز : هنگاميكه شما قرمز پر رنگ يا صورتي روشن به رژيم غذايي خود مي افزاييد يك آنتي اكسيدان قوي كه ليكوپن ناميده ميشود را نيز به رژيم غذايي خود مي افزاييد.

آنها توصيه مي كنند كه ميوهجات و سبزيجات، تا حد امكان به شكل تازه در برنامه غذايي روزانه گنجانده شود. رژيمهاي غذايي غني از ليكوپن در مورد توانائيشان در مبارزه با بيماريهاي قلبي و برخي سرطانها مورد مطالعه قرار گرفته است. ليكوپن در گوجه فرنگي ، گريپ فروت صورتي و قرمزدر هندوانه و papaya در خربزه درختها و Guava در ميوه درختي مناطق حاره ميباشد . گریپ فروت میوه گرمسیری است و طعم ترش و ملسی دارد. ویکتوریا سکرت نوآتیس زنانه (VICTORIA SECRET NOIR TEASE) عطری متعادل و خوش بو بوده که شروعی شیرین از رایحه های میوه ای را ارائه میکند.

قطعا می دانید که ویتامین c در دوران بارداری چه مقدار حائز اهمیت است. زردآلو منبع بتا كاروتندربين سبزيجات، هويج بيشترين مقدار بتا كاروتن را دارد ودربين ميوه ها ، زردآلو اينگونه است. هيچ ميوه ديگري به اين اندازه داراي بتا كاروتن نيست. زردهاي روشن داراي مقادير زيادي از همان خواص گروه مركبات شامل ميزان بالاي ويتامينهاي ضروري . انبه داراي ويتامين C و A وE مي باشد . انبه حاوي ويتامين هاي مختلفي است. فلاون آن به همراه ويتامين C و آهن در امر خون سازي شركت دارد و باعث خنثي شدن راديكال هاي آزاد مي شود. پس براساس آیات اصحاب سَبت, هر حیله اى که باعث قلب و دگرگونى احکام شرعى از حرمت به حلیت و بالعکس گردد و مصداق فرار از حرام به حرام باشد, غیرمجاز و محکوم به حرمت است, چنان که اگر واقعاً به انگیزه رسیدن به حرام انجام گیرد (گرچه در ظاهر چنین قصدى نباشد) و نقض غرض شارع را به دنبال داشته باشد226 نیز حرام خواهد بود.

ویکتوریا سکرت نایت در سال ۲۰۱۳ میلادی تولید شد و در گروه بویایی گلی قرار می گیرد و با غلظت اسانس EAU DE PARFUM، انتخاب ۱۰۰ میل خوبی برای بانوان شیک پوش علاقمند به نت های کم نظیر است. نتایج مقایسۀ دو مرحلۀ رشدی همچنین نشان داد، بالاترین میزان آنتوسیانین­ها در مرحلۀ رسیدگی در پوست میوه و برگ رقم ­”شاهانی” تیمارشده با غلظت 1/0 میلی­مولار اسید سالیسیلیک به ترتیب با مقادیر 21/3 و 343/2 میلی­گرم بر گرم وزن تر بود. ویتامین A درپرتقال ناپدید است، ولی دراین میوه کاروتن وجود دارد و چنانچه می دانید کارتون ماده ای زرد رنگ است که البته آن را در هویج کشف کرده اند و بعضی از میوه های دیگر هم این ماده را دارند.

به گفتة طبری و بلاذری، ترمذ که یکی از قویترین و پایدارترین دژها بود، در دوران خلافت معاویه خانة اسلام شد. شیره برخی گیاهان نیز با تیغ زدن یا خراش دادن پوست گیاه به دست میآید مانند شیره درخت افرا که از آن شکر تولید میشود و نیز شیره درختان کائوچوکی که در صنعت لاستیکسازی کاربرد دارند. یکی از آنها در خواب وارد شوال می شود و او را در حال جمع آوری انگور در آن پیدا می کند که نشانگر سود شخص ، درآمد او با سهولت و افزایش و به روشی مبارک است. به زمین آبیاری شده نگاه کنید و مشخص کنید که آب چقدر به عمق زمین می رسد.

در مناطق مختلف مشگین شهر منبع تلقیح اولیه برای شروع اپیدمی های سفیدک سطحی انگور مشخص نیست ولی از اوایل مهر ماه تا آبان ماه تعداد زیادی کلیستوتسیوم این قارچ روی برگ ها و شاخه های انگور تشکیل می شوند. اگر گرد و غبار اصلی انگور روی آن بماند مدت بیشتری قابل نگهداری است. علاوه بر ويتامين هاي بسيار، ميرتيلين انگور قابل توجه است. به کار می رود .اکثر این رنگها از نظر مصرف در غذا ی انسان قابل قبول نبوده و دارای خواص سزطان زا می باشد.لذا مصرف تعداد محدودی از این گروه در اغذیه را اعلام داشته می باشند .

براساس تحقيقات انجام شده، ميوه هايي مثل سيب، آلبالو، گيلاس، مرکبات و همچنين پياز و ترب به دليل اين که حاوي رنگدانه هاي طيف زرد تا ارغواني هستند، مي توانند سدي در برابر گرفتگي عروق و بيماري هاي قلبي باشند. تحقيقات نشان ميدهد كه فلانوئيدها، سولفيدها و كاروتنوئيدها كه تعيين كننده رنگ، مزه، و عطر ميوهجات و سبزيجات هستند، حاوي مواد آنتي اكسيدان مي باشند. چون نه تنها سبزيجات سبز رنگ سبز به نظر مي رسند مزه عالي دارند ، بلكه غني از رنگدانه هاي شيميايي هستند كه شما راسلامت نگه ميدارند براي مثال ، كاروتنوئيدمالوتئين و زيگرانتين كه در اسفناج ، كلم برگ، كلم پيچ و براكلي يافت ميشوند ،خاصيت آنتي اكسيداني دارد ودر مورد توانايي آنها در حفظ چشمان با نگه داشتن رتين قويتر در حال مطالعه مي باشد، همچنين تحقيقي در مورد سبزيجات Crociferous مثل كلم ، كلم دكه اي ، گل كلم، كلم برگ و شلغم انجام شده است براي نشان دادن اينكه اين مواد امكان دارد خطر تومورهاي سرطاني را كاهش ميدهد.

بقایای گلوکز موجود در برگها در اثر تابش نور خورشید و شبهای سرد پاییز تغییر رنگ داده متمایل به قرمز می شود. بنابراین میزان کلرفیل موجود در برگ ها بتدریج کاهش پیدا می کند و بتدریج رنگ برگها از سبز به زد یا نارنجی متمایل به قهوه ای می شود. کروسین crocin عامل اصلی رنگ زرد زعفران است با فرمول C44 H64 O24 و درصد این ماده در هنگام گل دادن بین 9/1 تا 15% متغیر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید