از رنجی که میبریم/راه چالوس – ویکینبشته

بیش از 200 سال از انتخاب تهران به عنوان پایتخت ایران می گذرد. این اثر تاریخی در سال 1310 به عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسید و امروزه فقط دیوار جنوبی ارگ برجای مانده است. قبل از اینکه این فیلم را ببینیم گزارش کتبی هم در پرونده بود خلاصه پرونده اس-دی-راتر که همین آقای قشقائی است ( اسم رمزش بود ) مامور در تماس با ایشان آقای تاماس آهرن رئیس ایستگاه سیا در تهران که جزو گروگانها می باشد بنا به اعتراف آقای اهرن و طبق مدارک موجود سابقه تماس آقای قشقائی با سیا به قبل از آمدن آقای اهرن به تهران می رسد (حدودا ۴ماه قبل از ۱۳ آبان روز اشغال لانه جاسوسی )آقای قشقائی طبق اعتراف آهرن و از نوع گزارشهای موجود می دانسته اند که با سیا در تماس هستند و نه یک مامور سیاسی سفارت – ملاقاتها هم هر سه – چهار هفته یکبار در اطاق هتل و یا در خیابان هنگامی که سوار اتومبیل میشده اند انجام می گرفته است .

هتلها – هتل شرابتون و اینترکنتینانتال بوده و هدفهای تماس را آقای آهرن بدین ترتیب ذکر می کند . و مخالفین زیادی هم هستند ولی دفاع در کار نیست این موضوع تازه ای است با این ترتیب الان سه نظریه را بشکل سه پیشنهاد برای آقایان مطرح می کنم .اول اینکه با این استماعی که ا گزارش مخبر کمیسیون کردید . در مورد این روزنامه آیا اس – دی راتر می دانست که روزنامه ای را که قرار است شما به راه بیندازید . آیا مدنی در این راه برای شما مانعی بود . راه شد.بعد دعوتم کرد به مجلس رقص.يکی از عيدهاشان .

د – ماهی هفت هزار و دویست و نود ریال درباره سه نفر فرزند مرحوم دکتر حسن شهید نورایی استاد سابق دانشگاه تهران و مستشار اقتصادیسابق دولت در اروپای غربی از تاریخ فوت متساویاً به نام خرج تحصیل مادام که به تحصیل اشتغال دارند از محل اعتبار بودجه وزارت فرهنگ. رشیدیان – آقای دکتر یزدی بنده الان یادتان می آورم و این را هم می دانم که شما حسن نیت دارید . دکتر یزدی – مختصرش این است که از او سوال میشود شما فعالیتهائی که در اینجا داشتید شرح بدهید و او شرح میدهد که هر کدام از افسرای سیا که در ایران بودند با عده ای از منابع و اشخاص در تماس بودند و اطلاعات خودشان را جمع آوری می کردند بعد در چگونگی این تماسها سوال می کنند .

متکی – سند جبهه ملی مهمتر از طلبکارانش است . توکلی- آقای دکتر اطلاع از این مسائل برای مردم در شرایط فعلی برای شناخت شجره خبیثه ملی گراها بسیار واجب است ( یکی از نمایندگان – کدام ملی گراها ) همانطور که امام می فرمایند بنابراین همه این اسناد خواهش میکنم خوانده بشود . اجزای مهم بیشتری در این راکتور نصب نشده و تولید یا آزمایش سوخت برای راکتور انجام نگرفته است. ولی با اجازه این را عرض می کنم در سال ۱۳۴۶ یک دگرگونی در زندگی قشقائی بوجود می آید .

بعد در اینجا یک تاریخ را در ماه اکتبر ذکر می کند . ۷۶. در جریان جلسه فنی برگزار شده در تهران در تاریخ ۸ و ۹ فوریه ۲۰۱۴، آژانس و ایران دربارهٔ هفت اقدام عملی بعدی که تا ۱۵ مه ۲۰۱۴ اجرایی میشود، توافق کردند. وزارت جهاد کشاورزی موظف است، به منظور تعیین تکلیف نهایی و تثبیت مالکیت دولت بر عرصههای منابع ملّی و دولتی، تا پایان برنامهی چهارم، نسبت به اتمام عملیات ممیزی و تفکیک منابع ملّی و دولتی از مستثنیات و اشخاص اقدام کند.

پارک شاه گلی یکی از جاذبههای پرطرفدار و توریستی تبریز به شمار میرود. پارک ولیعصر یکی از زیباترین پارکهای شهر تبریز به حساب میآید و در نزدیکی پارک باغلارباغی واقع شده است. جناب آقای علم برای بنده بسیار مشکل و ناراحت کننده است که با اطلاع از گرفتاریهای آنجناب همیشه مصدع بشوم ولی چاره نیست چون یگانه مرجع امید بنده به مراحم شاهنشاه اریامهر و آن سرور گرام است .

خلخالی – ببخشید آقا جریان اینکه قرار بوده سردبیر روزنامه را از خارج بیاورند چه بوده لطفا قرائت کنید . آقا محمدی – همه را بخوانید تا مردم بفهمند . رئیس- آقا حالا ببین الاثنین مطلبی نفرمائید . رئیس- ملی گراها ؟ و او توضیح داد که ( اشاره به قشقائی ) برافروختگی او برای این بود که تا امریکا را هشدار دهد ( درست نمی توانم بخوانم ) در عدم پشتیبانی از دولت جبهه ملی او همچنین به دیگر .

اسنادی در اینجا هست و من برای جلوگیری از اطاله کلام از خواندنش خودداری می کنم ولی رسیدهائی است که اینها را از مرکز اسناد وزارت امور خارجه یعنی مربوط به سفارت ایران در واشنگتن است که از طریق وزارت خارجه در اختیار ما گذاشتند که حاکی از تمامی پرداختهائی است که به ناصر قشقائی سه ماه به سه ماه میشده و چکها و رسیدهائی است که می دادند که از سال ۵۰ شروع شده است .

نه ، این با او در میان گذاشته نشده بود او از علاقه من و علاقه واشنگتن بعنوان کاری را که او قصد انجامش را دارد مطلع بود او بخاطر تاخیرهای مداومش و اینکه در واقع کارهایش را انجام دادند من عامدا بحث در این موارد را به تاخیر می انداختم تا اینکه بنظرم آمد در واقع روزنامه ای باشد که بشود درباره اش صحبت کرد . و ناظم یا کس دیگری هم هست که بکارها برسد و تشکیلاتی وجود دارد که محتاج به دخالت من نباشد.

وجود ندارد . بعد سوال شده است ، به نظر شما انگیزه او برای تماس با سیا چه بود من فکر می کنم که او به یک تماس محرمانه با دولت آمریکا علاقه داشت که این بصورت تماس با سازمان سیا بوده ام و من نمی دانم و دارم حدس میزنم چون هرگز این بحث را نکرده ام اما رهبران قبایل بیشتر از دیگران دوست دارند . ۲۷. آژانس در نتیجه راستیآزمایی موجودی فیزیکی انجامشده در کارخانه نیمهصنعتی غنیسازی سوخت بین ۱۴ سپتامبر ۲۰۱۳ و اول اکتبر ۲۰۱۳ و با توجه به نوسانات اندازهگیری که معمولاً در چنین تأسیساتی وجود دارد، راستیآزمایی موجودی فیزیکی را که ایران در تاریخ ۱۵ سپتامبر ۲۰۱۳ اعلام کرده بود، تأیید کرد.

در اختیار ما گذاشت آقای قشقائی اطلاعاتی در دو مورد در اختیار ما گذاشت هم درباره حمایت و حفاظت هرگونه خطری علیه انقلاب ایران و هم درباره ممانعت استقرار پاسداران و کمیته ها در بین مردم قشقائی در بین افسران نظامی و همچنین رابطه اش را با شخص آقای مدنی توضیحاتی برای ماداد او همچنین علاقه آقای مدنی را در مورد اینکه می خواهد رئیس جمهور – جمهوری اسلامی بشود بر طبق قانون اساسی جدید برای ما شرح داد . من به او مبلغی پرداخت نکردم در مورد دلیل آمادگی تماس او با ما باید حدس بزنم ، چون بیاد ندارم که در این مورد بحثی کرده باشیم و در پرونده ها هم هیچگونه اشاره مشخصی چه به من یا به مامورین قبل از من که دقیقا انتظار او از این تماس چیست .

دکتر یزدی – متوجه شدم که منظور ایشان چیست . و منافع آمریکا در روزنامه چیست . یک گزارش مجددی از شرح حال قشقائی مربوط به سال ۱۹۶۴ و موضع گیریهای سیاسی و مخالفتهایش که خیلی هم مفصل است از سال ۱۹۳۹ در وقایع سمیرم شروع کرده و کشتاری که بعد از شهریور ۲۰ در جنوب شده تمام اینها را اشاره کردند تا بعد از ۲۸ مرداد که به خارج تبعید شد و در مونیخ اقداماتی که می کرده و همچنین بعضی از مسائل که مربوط به روابط داخلی است که می گوید در سال ۱۹۴۸ او عاشق فاطمه خواهر شاه شده در سال ۱۹۵۸ یک دختر آمریکائی مدعی شده که فاطمه زن خسرو است .

کاخ سلیمانیه در محدوده مرکزی شهر کرج و حدفاصل بلوارهای شهید چمران و امامزاده حسن، در محل کنونی دانشکده کشاورزی بنا شده است. درست توجه بفرمائید که بعد از این اعلام رای بشود و همین کفایت بکند و دیگر کسی مخالف صحبت نکند یک پیشنهاد دیگر این است که چون مخالفین متعدد هستند آنها هم می خواهند صحبت بکنند و موضوع ادامه پیدا بکند بطریق اول هنوز از کسی من نشنیده ام که بخواهد بیاید بعنوان موافق صحبت کند چون طرف مورد اعتراض نیست که از خودش دفاع بکند و باید قاعده دفاع مورد اعتراض را هم بشنویم و طبق تمام موازین اخلاقی و شرعی و قانونی ( امین سازگارنژاد – در همین جا تذکر دارم چون در نامه اش نوشته در مجلس امنیت ندارم ) شما تامل کنید حرف من که تمام شد صحبت بفرمائید .

در مورد اس-دی – راتر – که منظور همین خسرو قشقائی است . قشقائی در مورد خوزستان اطلاع داد که دو نفر از قاچاقچیان آنجا حاضر هستند که در این مورد با ما کمک کنند . می توان گفت که اصیل ترین مردمان این شهر همان فارس ها می باشند که ۵۳ درصد از این شهر را شکل داده اند. با چه کسی در نظر داشت این روزنامه ها را چاپ کند . ۳۵ صفحه اسنادی است که قبل از سال ۵۲ در مورد خسرو قشقائی شروع میشود تا آخرین سندی که مربوط است به این دوره یعنی سال ۷۲ است .

و موقعیکه دولو می خواسته است ۳۵ گرم تریاک توسط منشی خودش منشی یک تاجر ایرانی که بعدا فهمیده شد عضو اداره امنیت سویس است به قشقائی برساند دولو دستگیر شده است اینها گزارشاتی است که در جاسوسخانه از سوابق آقای قشقائی بوده است . از این ببعد چیزی داخل این اسناد نیست و این اسنادی است که بعد از انقلاب در جاسوسخانه وجود داشته است آن ۳۵ سندی که اوراق آن ترجمه های فارسی است . خیابانهای شهر کرج و حومه آن در نقشه راههای گوگل و لایه باجزئیات بالا وجود دارند. و این اطلاعاتی که شما می خواهید در اختیار قرار بدهند آقای قشقائی اسامی اشخاصی را که می توانند در ماه نوامبر اطلاعاتی در اختیار ما بگذارند .

دیدگاهتان را بنویسید